O KLUBIE

Alibi to gustowny i nowoczesny lokal położony w samym centrum Jaworzna, który od 2001 roku jest miejscem spotkań przy dobrym drinku, lampce wina lub kawie.
Klub zaprojektowano wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie architektury wnętrz.

Lokal posiada 250 miejsc na 4 niezależnych salach, doskonale wyposażony bar oferujący pełną gamę trunków oraz wykwintne dania kuchni włoskiej, które połączone z pomysłami szefa kuchni dają niezapomniane wrażenia smakowe.
Czas spędzony w Alibi uprzyjemni miła i fachowa obsługa, która zadba o Wasze dobre samopoczucie.

Dużym atutem Alibi jest osobna multimedialna sala sprzyjająca wszelkiego rodzaju spotkaniom biznesowym i szkoleniom, które wymagają ciszy, spokoju oraz skupienia. Możemy z powodzeniem powiedzieć, iż jest to jedyna w swoim rodzaju sala konferencyjna w centrum Jaworzna.

Fanów sportu zapraszamy na transmisje meczów piłkarskich i wydarzeń sportowych na telebimie o wymiarach 2,5m x 2,5m i 6 telewizorach LCD.

Caly obiekt jest klimatyzowany i objęty pełnym monitoringiem. O bezpieczeństwo naszych Gości dba ochrona na terenie całego lokalu.
Zapewniamy dostęp do internetu WiFi (hotsopt).
Dysponujemy salą dla palących.

Alibi to miejsce, w którym musisz być ...